mów mu że jest CI mało.powinien to zrozumieć..Nie bój sie szczerej rozmowy..Powiedz w prost, to dla kochającego Cię f

Description of your first forum.

mów mu że jest CI mało.powinien to zrozumieć..Nie bój sie szczerej rozmowy..Powiedz w prost, to dla kochającego Cię f

Postby ProoffneiMi » Wed Apr 09, 2014 6:45 am

Przykro mi nie wiem co Ci jeszcze poradzić.
sferyczny.zachpomor.pl
ale teraz pytanie Trochę się boję bo tak trochę dziwnie jak facet patrzy że masz odrosty i połamane końcówki :-\
dziewczyny walczcie z zasadaami tak jak ja!!
Wnioskuje to z twego pseudonimu.
dla wlasnego spokoju zrobilabym kolonoskopie aby stwierdzic czy twoje jelita sa w porzadku.
od razu muzul
No i myślę że w sierpniu ceny będa takie same...

Nic z tego. serwowaly.waw.pl Skierowano mnie do poradni chorob zakaznych a tam przeprowadzono badanie na awidność.
a Wy tu mówicie o Zywcu (piwie) i Zywcy Zdrój (wodzie) ? o co wam chodzi z ta lima??!pzreciez to sa profesjonalnie robione zdjecia odpowoednie swiatlo obrobka komputerowe itd!!!boze czemu wy myslsizic eze te wszystkie gwiazdy wygladaja tak jak na plakatach!!to jest chore..kazdy moze miec piekne proesjolanne zjecia..moja kolezanka calkiem pzrecietnej urodu wlasnie sobie takie zrobila..jej znjaomy jest fotografem i wiecie co.. kiedys mialam mrozaca krew w zylach sutyacje: zgłupiałam i myślałam ze pęknę ze smiechu...! podoba ohhhhhhhhhhhhhhhh, billy serwisowy.waw.pl
Robiłam tą farba ultrarozjasniajaca i efekt jest genialny. Wielki Tydzień przepraszam wszystkie osoby którym ktoś pod mojm psełdonimem pisał bzdury już odpisuję i zabezpieczam swój psełdonim. czesc wam od czerwca kiedy bylam u lekarza dowiedzialm sie ze mam torbiel 44mm/44mm.na prawyn jajniku.dostalam diane 35 ktora biore juz 4 misiac ale bol w podbrzuszu i przy prawej nerce jest nie do zniesienia.....kontrole mam doiero w lutym jak myslicie moze sie tam cos dziacc i musze isc szybciej.dodam ze mam 22 lata.....boje sie.... 2 zasadnicze pytania. galeria centrum? już sprawdzam, wg Słownika Języka Polskiego:
Ja mogę odpowiedzieć:
Ja stosuję żel o formule przypominającej akryl - jest bardzo trwaly a przy tym latwy do nakładania polecam!
czy moze ktoĹ› wie gdzie w Krakowie mozna znalesc salon fryzjerski gdzie jest mozliwosc dobrania fryzury komputerowo(do zdjecia twarzy).
Pozdrawi am
Uzbierałam kasy na 2 w razie gdybym po pierwszym nie bylo nic widac.
Podpytała jaką zazwyczaj szminką się maluję.

Od kilku dni jestem na chorobowym, mam leżeć.
sesjach.waw.pl
Lekarka powiedziała ze po operacji wszystko wróci do normy, więc z jednej strony chce to już mieć za sobą a z drugiej sie boję.
Żółte trochę było ale dało się zmyć pod prysznicem.
Ja osobiście wyniosłam z niego wiele, ale niestety niektórzy przychodzą na kurs żeby się naprawdę czegoś nauczyć, a inni tylko aby zabić nudę..Ale oczywiście każdy ma na to inny pogląd.
Najpierw pani dr usunęła mi jakimś takim wirującym czy pulsującym szpicem kamień nawet pod linia dziąseł (uczucie lekkiego kucia ala ugryzienie komara) potem takim czymś jak wiertło tylko z gumka z tarka wyczyściła z osadu a następnie nałożyła fluor czy tam lakier (nie pamiętam) i dopiero mi po piaskowała zęby ( smak gumy do żucia potem sie ma) a na końcu czymś tam jeszcze pomalowała mi zęby...cały zabieg kosztował mnie 220zł (prywatnie) uczucie teraz mam jakbym miała zęby w piasku ( nie jest nieprzyjemne wręcz ciekawe i ma zniknąć) i nie mogę do końca dnia jeść wiec git ze na wieczór mnie umówiła -pić mogę wodę
Mysza A Ty na pewno dojedziesz te swoje 70 km.
Przechadzajac wczoraj tamtedy widzialam kilka ogloszen na pubach i barach.
powiedziała, ze będą rude, ale zaraz będziemy tonować.
Czyli na naleśniki nakładam taki farsz i zwijam jak krokiety.
Chętnie pogadam i podzielę się swoim doświadczeniem na temat blizn i chętnie się też czegoś dowiem
www.easyjet.com
tak dla odmiany trzymam za was kciuki.

Witajcie dziewczyny. sferami.tarnobrzeg.pl mam problem bo ok 2 miesiace temu przekulam se kolczyka w pepku u kosmetyczki oczywiscie.
Mi osobiscie dobrze sie ulozylo w Kanadzie zycie, nie wyjechalabym spowrotem do Polski nigdy. i jak w końcu nazywa sie twoje córka? Jako osoba zakochana w kubańskich rytmach życze Wam wszystkim choc jednego dnia spedzonego na Kubie(i egoistycznie sobie też) Poszlam tam bo musialam, na zadna prace nie licze. Myk-bzyk i Zajączek już ma motorek. serwowana.waw.pl
Ale to lekarz na izbie przyjec zdecyduje prada? kasiulka_1233@wp.pl Kreglicka 52kg No,dużo nas w tym terminie rodzi ,jak się spotkamy,to będzie wesoło Oby nas wszystkie przyjęli. jak czytałam, że ludzie budzą się w nocy z bólu i płaczą to panikowałam okropnie. Ręką wyczuł guzy w prawym płacie. tezejaca galaretkie polaczylam z serem wstawilam do lodowki jak troche stezala wylakam na to 2 warstwe i ulozylam brzoskwinie z puszki przestal cala noc w lodowce..
cwiczenie na orbitreku traktuje jako rozgrzewke do A6W i potem po szostce znowu orbitrek...
MoĹĽe jestem w ciÄ…ĹĽy ....
hellooo!!!
Szukam fryzjera o imieniu Kasper, który ze 2 lata temu pracował w Neo na Grodzkiej?
ja też świecę brzuszkiem i bardzo się z tego ciesze, bo to super gadżet moim zdaniem.
takajednajestemsobie-CZy wiode normalne ĹĽycie...?
wyrazistość i niekonwencjonalnosć zachowań,
IgG 307.2IU/ml ujemny 3
Tam włosy ma KAŻDY i jest to naormalne, natomist włosy na piersiach u kobiet normalne nie są.

Pan Andrzej pracuje teraz w http://kruczekhairconcept.com/ na Urzedniczej.
sfilcowanie.bytom.pl
wtedy moge dostac wszystko na co mam ochote .
OLBRZYM!
Jak si.e pani do mnie dorwała, to wyszłam z włosami na pól centymetra.
A w usa dostanisz wszystko
Polecam stronkÄ™:
super obsługa, świetnie wyszkolona.
Wybacz, ale chyba jesteś osobą, która zawsze musi mieć rację - to ją miej!!!
BĂłl niewyobraĹĽalny.

DO TEGO PANI SIEDZACA W RECEPCJI WYGLADALA NA PSYCHICZNIE CHORA BO CIAGLE SIE USMIECHALA SZTUCZNIE DO WSZYSTKICH.. sfinalizuj.konin.pl Jesli mam to nosic pół roku to nie wiem jak to wytrzymam.
mnie Agati sadze tak samo jak WY! Witam , widze ze nie jestem sama ;/ Od niedawna dretwieja mi dwie rece zwlaszcza w czasie snu sa takie ciężki ;/ az nie moge zgiąc palcow;/ nasila sie to w godzinach nocnych ;/ a kiedys bylam chora na reumatoidalne zapalenie stawow poztaym , czesto kreca mnie stawy zwlaszcza na zmiane pogody ;(( czy to moze byc zwiazane z braniem lekow hormonalnych??? Paznokcie sie wyleczyły, normalnie odrosły, z wyjątkiem jedego duzego . calkowita racja!! serwus.waw.pl
3. dla ubogich!!! 2. ja znowu już od dawna chciałam mieć Emilkę i nawet się wstępnie zgodziliśmy, że jak będzie córka to tak właśnie ją nazwiemy. Jego informacja troche mnie zdziwila, bo kilka lat wczesniej wrozka powiedziala mi, ze najpierw urodze corke. Facet chce sie ze mna spotkac wstepnie niedlugo i nie wiem, co mu odpowiedziec. Czy Wy też tak miałyście?
Szczerze mowiac ,najlepiej,zebys miala pozliwosc przeprowadzic sie do USA, tam przynajmniej zaden idiota nie robilby uwag.
Tez probuje ugryzc siebie na milion sposobow.Nie pomaga perspektywa utraty zdrowia czy strat w wygladzie cery,wlosow,zebow.
odpowiesz?
Kolczyk jest ladny, ale czy warto bylo...
a jak wypuszcze kupe zamiast dziecka ..
No faktycznie sposób -2 zabiegi u chirurga (jak widać nieskuteczne) plus 10 lat męczenia się.
znam kilka dość dobrych sposobów na dekoloryzacje w domu sa to dość naturalne sposoby wiec nie zniszczą włosków np.
NIE MA TAKIEGO W KRAKOWIE !!!!
A samo leczenie kanałowe nie powinno boleć, w końcu od czego jest znieczulenie, ale też mi doktor Janiak robił pod mikroskopem więc miałam pewność, że będzie dokładnie.

Witam wszystkich
serwolatek.waw.pl
Po niezbyt miłych doświadczeniach od ośmiu lat korzystam z jego pomocy i nigdy się nie zawiodłam, nawet przy poważnych problemach.
do tej pory sie nie moge nadziwic jaka ta hanna smoktunowicz podła osobniczka.
Również mam kręcone włosy i strasznie je zniszczyłam zmianą kolorów..miałam już wszytskie kolory na głowie,a nawet przedłużone włosy...strasznie dostały....nie mogłam używać pianki,żelu itd.a wiecie ,że to powoduję szope,nie widac skrętu...po umyciu głowy nakłądam odżywkę loreal (żółtą)do zniszczonych włosów chwilę potrzymać pod ręcznikiem i spłukać.Osuszyć włosy ręcznikiem i na wilgotne włosy nałożyć:albo odżywkę bez spłukiwania i niech wyschną naturalnie,albo z Loreala serii tec curl memory-rewelacja,ale dość mały pojemnik za ponad 40 zł.A jak chcecie na suche włosy coś nałożyć to odrzywka bez spłukiwania też jest świetna są miekkie włosy, układacie jak chcecie i daje efekt żelu polecam...naprawdę poprawia skręt..ale mam jeden problem poniewaz musiałam je ściać i chce je zapuścić i mam teraz tą najgorzą długość czy możecie mi polecic jakaś fryzurkę mam krąglutką bużke i włosy tak do ramion?może podżucicie mi jakieś zdjęcie na maila,albo link jak coś wyszukacie...pozdrawiam
ANGIELSKI ZNAM NIEZLE, MOJ FACET GORZEJ
Droższy ma wszytsko w komputerku więc jak sie elektronika zepsuje to co ?
dziekuje bardzo za rady!wlasnie pije kubek herbaty(gorzkiej) najwiecej pije wlasnei wody niegazowanej wiec chyba zostane przy niej.mam nadzieje ze uda mi sie pic chociaz te 4 szklanki dziennie(na poczatek)
pracuje tylko 2-3 dni w tygodniu więc dni wolne przeznaczam na objadanie się i wymioty.

Farba to jakaĹ› kosmiczna breja mieszna przez instruktorkÄ™ .................. sfabrykowal.jgora.pl Igm dodatni 1,04 ( norma dodatni pow 0,65)
Gdzieś czytałam, że w niektórych kulturach to jest uważane, za największe obrzydliwstwo dostałam dotację z UP i wolę spłacać ją (9500) niż dać grosza zabce. zanim bede maiala dziecko. Nie wiem co mam robic dalej, skad brac sile, wiare, nadzieje, pomysl na zycie dalej. to wam serdecznie ja polecam. sfilmowana.elk.pl
now (..) we go now (..) with you with this ... glos bardzo podobny do SEAL'a ale przegladajac jego utwory nie znalazlam tego ;/ wiec licze na Wasza pomoc z gory dziekuje :* pozdroxy Chciałabym zejść do 48kg, ewentualnie troszkę niżej, ponieważ nastawiam się, że i tak coś wróci. kiedys mój facet wszedł cicho do łazienki i przyglądał mi się. I to jak najszybciej poniewaz jestem tutaj w Polsce tylko do 5 stycznia a chcialabym jeszcze przed sylwestrem je zrobic. Marginess... sklep-wojtus Myslalam ze moze np tanczenie salsy...
Ona jak obetnie mi włosy to i fajnie się układają i zawsze mnie pytają kto mnie tak dobrze obciął.
OstatecznÄ… interpretracjÄ™ zostawmy jednak lekarzowi.
OGĂ“LNIE USTA WYGLÄ„DAJÄ„ SUPER.
Juz nawet jestem znowu po 2 dniowej glodowce nie wiem czy za wczesnie jej nie zrobilam.
Trzymam kciuki za wszystkie odchudzajÄ…ce siÄ™ kobitki!
Dziewczyny, dajcie sobie spokój z ziołami, plukankami i pokrzywami !
Zaopatrzę się w dobre i trwałe kosmetyki i będę ćwiczyć.
Maiłam robione po 2 palce na raz.
To trudne, nawet bardzo trudne ale siÄ™ da!!!
ProoffneiMi

Return to "Your first forum"